• Otvorenie školského roka

• Milí žiaci, vážení rodičia!

Školský rok 2023/24 sa začína 4.9.2023. Slávnostné otvorenie je v kultúrnom dome o 9:00. Po slávnostnom otvorení sa žiaci presunú do budovy základnej školy spolu s triednymi učiteľmi. V prvý deň školského roka je potrebné si doniesť prezuvky. Prvákov bude na lavici čakať šlabikár a zošit Moje prvé čiary.

O 8:00 v  Kostole Nanebovzatia Panny Márie bude slúžená svätá omša za žiakov a učiteľov.

Stravovanie bude zabezpečené od 5.9.2023. Na stravu sa  môžete prihlásiť prostredníctvom edupage (v časti Žiadosti/Vyhlásenia). Rodičia žiakov 1. ročníka v prvý deň obdržia prihlášku a potrebné informácie. Školský klub detí bude v prevádzke tiež od utorka 5.9.2023. Žiaci 2. - 9. ročníka dostanú učebnice 5.9.2023.