• Záujmová činnosť

• Aj v tomto školskom roku 2024/2025 ponúkame širokú paletu záujmových útvarov pre žiakov našej školy. Záujmová činnosť začína od 1. októbra a opäť bude vytvárať podmienky pre racionálne využívanie voľného času žiakov mimo vyučovania, pre oddych a regeneráciu duševných a fyzických síl, zdokonaľovanie zručností, rozvoj vedomostnej oblasti, fyzickej zdatnosti, rozvoj talentov, tvorivosti a schopností. Poplatok za jeden krúžok na celý školský rok je 16 eur.

• Otvorenie školského roka

• Daniel Hevier: Škola pre našu budúcnosť

Zomknime sa všetci spolu

tí čo máme toho dosť.

Chceme inú lepšiu školu

tú školu pre budúcnosť.

My sa chceme veľa učiť

je v nás veľká zvedavosť.

Máme túžbu vedieť v srdci

a snov máme viac než dosť...

Otvorenie školského roka 2024/2025 sme začali sv. omšou, ktorú celebroval dekan Mgr. Cyril Hamrák. Vo sv. omši sme prosili o dary Ducha Svätého. Báseň Škola pre našu budúcnosť nám krásne zarecitovala žiačka 4.B Olívia Čekovská. Slávnostným príhovorom žiakov, rodičov a pedagógov privítala riaditeľka školy Mgr. Anna Kromková. Popriala všetkým veľkú zvedavosť a túžbu v srdci veľa sa naučiť.