• Školská jedáleň

Anna Karabinová - prevádzková pracovníčka v kuchyni
          Irena Kostúrová - prevádzková pracovníčka v kuchyni

Aktuality

V júli 2007 sme vypracovali projekt Elektronizácia a revitalizácia zariadení  školského stravovania 2007, ktorý bol úspešný a MŠ SR nám na jeho realizáciu poskytlo 100 000,-Sk. Zriaďovateľ nám prispel sumou 15 000,- ako spoluúčasť. Vďaka tomuto projektu máme zavedený internet aj do budovy ŠKD a ŠJ, preto budeme využívať stránku našej školy aj na informáciu žiakov a rodičov o tom,, čo sa varí v našej ŠJ.
          V rámci projektu sme zorganizovali 24.10.2007 Európsky deň rodičov a školy, súčasťou ktorého bola ochutnávka jedál, ktoré pripravili naše kuchárky,zorganizovali sme akciu Z našej záhradky, na ktorej spoločnými silami pripravovali šaláty žiaci spolu s dospelými, piekli sme vianočné pečivo, pripravovali darček pre  Mikuláša. Tešíme sa, že zamestnankyne kuchyne budú  mať ľahšiu prácu vďaka multifunkčému prístroju a šľahaču.

Na čom si pochutíme ?
          pozrite si stránku Jedálny lístok