• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
        • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • Historické okienko
          • Matematické všeličo

Dňa 18.12.2018 sa uskutočnil kvíz z matematiky Matematické všeličo. Žiaci súťažili v dvoch kategóriach. Výsledky kvízu:

Kategória 5. a 6. ročník:

1. miesto: Samuel Poláček 5.A, Marek Mýtnik 6.A
            2. miesto: Viktória Irhová 5.A, Karin Kaňuková 6.B
            3. miesto: Ján Rušin 5.B, Ema Džurná 6.A
            4. miesto:
          • TURNAJ O POHÁR RIADITEĽKY ŠKOLY

13. decembra 2018 sa v našej telocvični uskutočnil tradičný turnaj v stolnom tenise O pohár riaditeľky školy.

Pani riaditeľka ako každoročne aj teraz privítala vedúcich a stolných tenistov, zaželala im veľa športových úspechov. Tohtoročného turnaja sa zúčastnilo 46 stolných tenistov zo štyroch škôl. Súťažilo sa v kategóriach najmladších žiakov a žiačok, mladších žiakov a žiačok a v kategórií starších žiakov a žiačok. Škola, ktorá získala najviac bodov ( bodovalo sa v každej kategórií : 1. miesto – 4 body, 2. -3 body, 3. – 2 body, 4. – 1 bod ) získala Pohár riaditeľky školy. Najlepší jednotlivci v jednotlivých kategóriach boli ocenení medajlami a diplomami.

• Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku.

20.11.2018 sa v našej škole konalo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Do okresného kola sa prebojovala žiačka Zuzana Kromková (9.A). Za účasť a bezproblémový priebeh ďakujeme žiakom: Dávid Rušin, Juliana Čarnogurská, Sarah Nedoroščíková, Filip Majerčák, Dávid Záleš, Saskia Brejčáková, Mário Regec, Barbora Mačurová, Paula Compľová, Lucia Šedivá, Samuel Cisko, Viktória Kostková, Natália Budziňáková, Nina Čarnogurská, Simon Matlák, Karolína Čarnogurská, Juraj Irha, Jakub Michlík, Jakub Hubcej a Alex Soska

• O Z N A M

Riaditeľka Spojenej školy Spišská Stará Ves oznamuje, že dňa 21. novembra 2018 udeľuje žiakom 6. a 7. ročníka ZŠ riaditeľské voľno z dôvodu Testovania piatakov T5.

• Na majstrovstvách okresu v šachu skončila naša škola úspešne

V piatok 9. novembra 2018 sa v priestoroch ZŠ v Lendaku uskutočnili okresné majstrovstvá v šachu jednotlivcov i družstiev. Medzi chlapcami sa umiestnil Matúš Mačutek na výbornom 1. mieste, Samuel Cisko bol na 6. mieste a Jáchim Martnačík na 12. mieste.

Ani dievčatá sa nedali zahanbiť a vo svojej kategórii Viktória Irhová s Emkou Martančíkovou a Anetkou Švientou skončili na 5., 6.a 9. mieste, čo v konečnom súčte znamenalo pre našu školu krásne 2. miesto v okrese za domácou ZŠ Lendak a pred ZŠ dr. Fischera Kežmarok.

• Partneri

• {#1508} 1